pos-sro2-top4
pos-sro2-top5

Suomen Raamattuopisto

PL 15, 02701 Kauniainen
Helsingintie 10, Kauniainen
p. 09 512 3910
Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

Opintotoimisto palvelee ma–pe klo 9–15.

Opettajat

Vähäsarja Juha

Raamattuopiston rehtori
p. 09 5123 9150
p. 040 720 5612
juha.vahasarja@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tue Juhan työtä lahjoituksella

Auvinen Tuomas

Musiikkilinjan opettaja, opintovapaalla
tuomas.auvinen@sro.fi

Kangas Veli-Pekka

Musiikkilinjan opettaja
p. 050 358 0237
veli-pekka.kangas@sro.fi
Tue Veli-Pekan työtä lahjoituksella

Kujala Veli-Matti

Raamattuopiston opettaja, TM
p. 09 5123 9119
p. 040 450 8744
veli-matti.kujala@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tue Veli-Matin työtä lahjoituksella

Lamminmäki Elina

projektipäällikkö
p. 040 451 6781
elina.lamminmaki@sro.fi

Liiri Jenni-Kristiina

kanttori, toimivapaalla
p. 050 381 4279.
jenni-kristiina.liiri@sro.fi

Marjokorpi Santeri

Avoimen Raamattukoulun vastaava opettaja
p. 050 381 4288
santeri.marjokorpi@sro.fi

Marttila Marja-Kaarina

vararehtori, TM, lehtori, maahanmuuttajakoulutuksesta vastaava
p. 09 5123 9129
p. 045 650 4785
marja-kaarina.marttila@sro.fi
Tue Marja-Kaarinan työtä lahjoituksella

Nikula Mikko

Musiikkilinjan vastaava opettaja
p. 0500 689 662
mikko.nikula@sro.fi
Tue Mikon työtä lahjoituksella

Orava Hanna-Maria

Nuorten raamattulinjan vastaava opettaja
p. 09 5123 9115
p. 040 455 5596
hanna-maria.orava@sro.fi
Tue Hanna-Marian työtä lahjoituksella

Pöyhönen Anna

kanttori vs.
p. 050 3814 279
anna.poyhonen@sro.fi

Sankamo Juho

aluejohtaja, pastori (Varsinais-Suomi ja Satakunta)
p. 095 123 9187
p. 050 3011 851

Liity lähettäjäksi
Tätä tarjoan seurakuntiin
Tue Juhon työtä lahjoituksella

Timperi Kaisa

projektityöntekijä
p. 040 905 2235

Vihanto Mira

Raamattuopiston opettaja
p. 09 5123 9139
p. 040 450 8746
mira.vihanto@sro.fi
Tue Miran työtä lahjoituksella

Opintotoimisto

Särkelä Outi

kurssisihteeri
p. 09 5123 9124
outi.sarkela@sro.fi

Keittiö, kiinteistö ja majoitus

Keittiö p. 09 5123 9142
Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

Heqazy Mohamed

kokki

Myllys Anja

kokki

Renko Terttu-Kaarina

emäntä
p. 09 5123 9138
terttu-kaarina.renko@sro.fi

Saikkonen Matti

kiinteistönhoitaja
p. 050 402 1455
matti.saikkonen@sro.fi

Saikkonen Anneli

vierasemäntä
p. 09 5123 9141
p. 050 302 4216
anneli.saikkonen@sro.fi

Sun Jian Ping

kokki

pos-sro2-right

Tutustu myös

  •  
  • Tykkää meistä Facebookissa!