message
component

Yhteystiedot

Johtoryhmä

Vartiainen Lauri

toiminnanjohtaja
p. 09 5123 9189
lauri.vartiainen@sro.fi
Tue Laurin työtä lahjoituksella

Avellan Maarit

vt. viestintäjohtaja
p. 09 5123 9157
Maarit.Avellan@sro.fi

Heiskanen Pekka

rovasti, entinen julistusjohtaja
p. 0400 817 889
pekka.heiskanen@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tätä tarjoan seurakuntiin

Hyövälti Ilkka

talousjohtaja
p. 09 5123 9123
p. 040 455 9023
ilkka.hyovalti@sro.fi

Kortelahti Petri

julistustyön johtaja
p. 09 512 39195
p. 050 413 1339
petri.kortelahti@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tue Petrin työtä lahjoituksella

Mäkipää Paula

hallintopäällikkö
p. 09 5123 9158
paula.makipaa@sro.fi

Ollilainen Jaana

viestintäjohtaja, toimivapaalla 31.12.2017 asti
p. 09 5123 9156
p. 040 455 9026
jaana.ollilainen@sro.fi

Vähäsarja Juha

Raamattuopiston rehtori
p. 09 5123 9150
p. 040 720 5612
juha.vahasarja@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tue Juhan työtä lahjoituksella

 

Etätukiohjelman lataus ja käyttö

  1. Lataa etätukiohjelma.
  2. Suorita ohjelma (tai tallenna ja suorita).
  3. Hyväksy kaikki turvavaroitukset.
  4. Kirjoita nimesi sille tarkoitettuun kenttään.
  5. Ilmoita it-tukeen, että olet tehnyt nämä toimenpiteet.

 

IT-tuki

p. 09 5123 9113
Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

 

IT-tuen suorat yhteystiedot

Jokinen Esa

ICT-päällikkö
p. 09 5123 9114
esa.jokinen@sro.fi
PGP-salausavain

Saari Petteri

ICT-assari
p. 09 5123 9116
petteri.saari@sro.fi

Ei ID:tä!

Ei ID:tä!

Ei ID:tä!

pos-sro1-right
  •  
  • Tykkää meistä Facebookissa!

    javgen