pos-sro2-top4
pos-sro2-top5

Suomen Raamattuopiston Säätiön
Julistustoiminta

PL 15, 02701 Kauniainen
Helsingintie 10, Kauniainen
p. 09 5123 910
Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

Åfelt Miika


p. 0500 838 744
tyohevoset@tyohevoset.fi

Alén Eero


p. 0400 737 383
eero.alen@pp1.inet.fi

Bäck Virpi


p. 0417430621
virpiorama@gmail.com

Eräpolku Pertti


p. 09 290 1368
p. 050 499 0379
pj.erapolku@elisanet.fi

Granqvist Sari


p. 044 572 0002
sarigranqvist@hotmail.com

Hakkarainen Timo


p. 045 807 3100
timo.hakkarainen5@luukku.com

Harju Riitta


p. 040 507 91 82
riti.harju@gmail.com

Ihalainen Tauno


p. 050 3263942
taunoihalainen@hotmail.com

Järvinen Lauri


p. 050 355 7819
lauri.jarvinen@agrimarket.fi

Kurka Kari


p. 050 552 1001
kari.kurka@hotmail.com

Lehtinen Liisa


p. 0440 660 162
liisa.lehtinen1@elisanet.fi

Leppänen Juho


p. 050 528 3534
juho.leppanen.2@gmail.com

Liukkonen Aino


p. 015 616 476

Lyytinen Maire


p. 040 827 7119
mairelyytinen1@gmail.com

Matero Aune


p. 040 537 3935
aune.ritva.matero@gmail.com

Mecklin Maija


p. 09 325 4339
p. 050 411 2948
maikmec@hotmail.com

Muhonen Eila


p. 040 595 6655
eila.muhonen@welho.com

Ojala Sinikka


p. 050 343 8510
sinikka.ojala@suomi24.fi

Rantala Liisa


p. 040 716 5363
aliisa.rantala@gmail.com

Rantanen Timo

Piirilähetti
p. 040 418 1502
timo.rantanen@abo.fi

Teferi Kerttu


p. 040 961 9045
kerttu.teferi@outlook.com

Timonen Maria


p. 0440 126 000
timonen.maria@gmail.com

Turunen Matti

piirilähetti
p. 040 757 1481
mattijturunen53@gmail.com

Turunen Pirkko


p. 040 519 7388
pirkkoturunen6@gmail.com

Väätäinen Saija


p. 050 542 9532
saija.vaatainen@jkl.fi

Vuolle Pirkko


p. 040 516 4023
tvuolle@sci.fi

Wallenius Reijo


p. 045 223 3303
reijo.wallenius@outlook.com

Ylitalo Jouni


p. 040 754 1627
jouni.ylitalo@kolumbus.fi

pos-sro2-right
  •  
  • Tykkää meistä Facebookissa!