pos-sro2-top4
pos-sro2-top5

Suomen Raamattuopisto

PL 15, 02701 Kauniainen
Helsingintie 10, Kauniainen
p. 09 512 3910
Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

Opintotoimisto palvelee ma–pe klo 9–15.

Opettajat

Auvinen Tuomas

Musiikkilinjan opettaja
p. 09 5123 9149
p. 050 476 9967
tuomas.auvinen@sro.fi

Ijäs Niko

Urheilulinjan opettaja
p. 09 5123 9147
p. 050 500 4207
niko.ijas@sro.fi
Tue urheilulinjan työtä lahjoituksella

Kangas Veli-Pekka

Musiikkilinjan opettaja
p. 050 470 8844
veli-pekka.kangas@sro.fi
Tue musiikkilinjan työtä lahjoituksella

Kujala Veli-Matti

Raamattuopiston vararehtori, Kristittynä Suomessa -linjan vastaava opettaja
p. 09 5123 9119
p. 040 450 8744
veli-matti.kujala@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tue Veli-Matin työtä lahjoituksella

Liiri Jenni-Kristiina

kanttori
p. 050 381 4279.
jenni-kristiina.liiri@sro.fi

Lyskova Maria

suomen opettaja
p. 09 5123 9128
maria.lyskova@sro.fi

Marjokorpi Santeri

Avoimen Raamattukoulun vastaava opettaja
p. 050 381 4288
santeri.marjokorpi@sro.fi
Tue Avoimen Raamattukoulun työtä lahjoituksella

Marttila Marja-Kaarina

Raamattuopiston rehtori
p. 09 5123 9129
p. 045 650 4785
marja-kaarina.marttila@sro.fi
Tue Marja-Kaarinan työtä lahjoituksella

Nikula Mikko

Musiikkilinjan vastaava opettaja
p. 0500 689 662
mikko.nikula@sro.fi
Tue musiikkilinjan työtä lahjoituksella

Orava-Niskala Hanna-Maria

Nuorten raamattulinjan vastaava opettaja
p. 09 5123 9115
p. 040 455 5596
hanna-maria.orava-niskala@sro.fi
Tue nuorten raamattulinjan työtä lahjoituksella

Opintotoimisto

Markkula Anna-Liisa

kurssisihteeri, sijainen
p. 09 5123 9124
p. 050 381 4311
kurssisihteeri@sro.fi

Särkelä Outi

kurssisihteeri, toimivapaalla
p. 09 5123 9124
outi.sarkela@sro.fi

Keittiö, kiinteistö ja majoitus

Keittiö p. 09 5123 9142
Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

Heqazy Mohamed

kokki

Renko Terttu-Kaarina

emäntä
p. 09 5123 9138
terttu-kaarina.renko@sro.fi

Saikkonen Matti

kiinteistönhoitaja
p. 050 402 1455
matti.saikkonen@sro.fi

Saikkonen Anneli

vierasemäntä
p. 09 5123 9141
p. 050 302 4216
anneli.saikkonen@sro.fi

Sun Jian Ping

kokki

pos-sro2-right
  •  
  • Tykkää meistä Facebookissa!