Sinulle, joka kaipaat kuuntelijaa

Sielunhoitajamme palvelevat jumalanpalvelusyhteisöissämme

Työntekijämme ja koulutetut sielunhoitajamme ovat valmiita palvelemaan jumalanpalvelustemme yhteydessä kaikissa toimintakeskuksissamme ja tilaisuuksissa.

Aluetyöntekijämme palvelevat

Raamattuopiston julistustyöntekijät eri puolilla Suomea odottavat yhteydenottoasi. Ota rohkeasti yhteyttä!

Petri Kortelahti

julistustyön johtaja
p. 09 5123 9195
p. 050 413 1339
petri.kortelahti@sro.fi

Juha Hasanen

aluejohtaja, pastori (Etelä-Karjala ja Etelä-Savo)
p. 044 516 7250
juha.hasanen@sro.fi

Jouko Kauhanen

aluetyöntekijä (Pohjois-Savo)
p. 050 577 3780
jouko.kauhanen@hotmail.fi

Jussi Kivelä

aluejohtaja (Varsinais-Suomi ja Satakunta)
p. 09 5123 9181
p. 050 359 2513
jussi.kivela@sro.fi

Kari Kuusisto

aluejohtaja (Pirkanmaa ja Kanta-Häme)
p. 09 51239 134
p. 050 590 8975
kari.kuusisto@sro.fi

Jouko Malinen

aluejohtaja (Pohjois-Karjala ja Kainuu)
p. 09 5123 9194
p. 050 516 4743
jouko.malinen@sro.fi

Anneli Montonen

aluetyöntekijä, diakoni (Keski-Suomi)
p. 040 963 7350
p. 050 535 7224
anneli.montonen@sro.fi

Jari Nordman

aluejohtaja, rovasti (Kymenlaakso ja Päijät-Häme)
p. 040 451 6782
jari.nordman@sro.fi

Lasse Pesu

aluejohtaja, pastori (Etelä-Pohjanmaa, Pohjanmaa ja Keski-Pohjanmaa)
p. 040 451 8058
lasse.pesu@sro.fi

Anne Pohtamo-Hietanen

Evankelista/naistyön koordinaattori
p. 0400-44 66 60
anne.pohtamo@sro.fi

Mika Pouke

aluejohtaja, pastori (Pohjois-Pohjanmaa ja Lappi)
p. 040 563 0172
mika.pouke@sro.fi

Anna Pöyhönen

Musiikkisihteeri
p. 050 525 3195
anna.poyhonen@sro.fi

Pietari Savolainen

Musiikkievankelista
p. 045 340 5393
pietari.savolainen@sro.fi

Aino Viitanen

aluejohtaja (Keski-Suomi)
p. 040 761 6293
aino.viitanen@sro.fi