pos-sro2-top4
pos-sro2-top5

Suomen Raamattuopiston Säätion
Julistustoiminta

PL 15, 02701 Kauniainen
Helsingintie 10, Kauniainen
p. 09 512 3910
Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen. 

 

Heiskanen Pekka

rovasti, entinen julistusjohtaja
p. 0400 817 889
pekka.heiskanen@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tätä tarjoan seurakuntiin

Kortelahti Petri

julistustyön johtaja
p. 09 512 39195
p. 050 413 1339
petri.kortelahti@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tue Petrin työtä lahjoituksella

Hasanen Juha

aluejohtaja, pastori (Etelä-Karjala ja Etelä-Savo)
p. 044 516 7250
juha.hasanen@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tätä tarjoan seurakuntiin
Tue Juhan työtä lahjoituksella

Kallio Pertti

laulaja. laulajaevankelista, musiikkisihteeri
p. 0400 312 443
pertti.kallio@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tätä tarjoan seurakuntiin
Tue Pertin työtä lahjoituksella

Kauhanen Jouko

aluetyöntekijä (Pohjois-Savo)
p. 050 577 3780
jouko.kauhanen@hotmail.fi
Liity lähettäjäksi
Tue Joukon työtä lahjoituksella

Montonen Anneli

aluetyöntekijä, diakoni (Keski-Suomi)
p. 040 963 7350
p. 050 535 7224
anneli.montonen@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tätä tarjoan seurakuntiin
Tue Annelin työtä lahjoituksella

Nordman Jari

aluejohtaja, rovasti (Kymenlaakso ja Päijät-Häme)
p. 040 451 6782
jari.nordman@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tätä tarjoan seurakuntiin
Tue Jarin työtä lahjoituksella

Pesu Lasse

aluejohtaja, pastori (Etelä-Pohjanmaa, Pohjanmaa ja Keski-Pohjanmaa)
p. 040 451 8058
lasse.pesu@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tätä tarjoan seurakuntiin
Tue Lassen työtä lahjoituksella

Pohtamo-Hietanen Anne

Evankelista/naistyön koordinaattori
p. 0400-44 66 60
anne.pohtamo@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tätä tarjoan seurakuntiin

Pouke Mika

aluejohtaja, pastori (Pohjois-Pohjanmaa ja Lappi)
p. 040 563 0172
mika.pouke@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tätä tarjoan seurakuntiin
Tue Mikan työtä lahjoituksella

Puhakka Jouko

aluejohtaja (Pohjois-Karjala ja Kainuu)
p. 044 27 57 344
p. työ 050 38 14 302
jouko.puhakka@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tätä tarjoan seurakuntiin
Tue Joukon työtä lahjoituksella

Rytilahti Ilkka

aluejohtaja, pastori (Uusimaa)
p. 041 545 3045
p. 040 455 9055
ilkka.rytilahti@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tätä tarjoan seurakuntiin
Tue Ilkan työtä lahjoituksella

Sankamo Juho

aluejohtaja, pastori (Varsinais-Suomi ja Satakunta)
p. 095 123 9187
p. 050 3011 851

Liity lähettäjäksi
Tätä tarjoan seurakuntiin
Tue Juhon työtä lahjoituksella

Savolainen Maria

lähettäjärengassihteeri
p. 09 5123 9134
maria.savolainen@sro.fi
Tätä tarjoan seurakuntiin
Tue Marian työtä lahjoituksella

Viitanen Aino

aluejohtaja (Keski-Suomi)
p. 040 761 6293
aino.viitanen@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tätä tarjoan seurakuntiin
Tue Ainon työtä lahjoituksella

pos-sro2-right
  •  
  • Tykkää meistä Facebookissa!