Suomen Raamattuopisto

PL 15, 02701 KAUNIAINEN
Helsingintie 10, Kauniainen

p. 09 512 3910

Hallinto

Marja-Kaarina Marttila

Suomen Raamattuopiston rehtori
p. 09 5123 9129
p. 045 650 4785
marja-kaarina.marttila@sro.fi

Veli-Matti Kujala

Raamattuopiston vararehtori, Avoimen Raamattukoulun vastaava opettaja
p. 09 5123 9119
p. 040 450 8744
veli-matti.kujala@sro.fi

Marja-Kaarina Marttila

Suomen Raamattuopiston rehtori
p. 09 5123 9129
p. 045 650 4785
marja-kaarina.marttila@sro.fi

Veli-Matti Kujala

Raamattuopiston vararehtori, Avoimen Raamattukoulun vastaava opettaja
p. 09 5123 9119
p. 040 450 8744
veli-matti.kujala@sro.fi

Opettajat

Tuomas Auvinen

Musiikkilinjan opettaja (toimivapaalla)
p. 09 5123 9149
p. 050 476 9967
tuomas.auvinen@sro.fi

Niko Ijäs

Urheilulinjan opettaja
p. 09 5123 9147
p. 050 500 4207
niko.ijas@sro.fi

Veli-Pekka Kangas

Musiikkilinjan opettaja
p. 050 470 8844
veli-pekka.kangas@sro.fi

Jenni-Kristiina Liiri

kanttori
p. 050 381 4279.
jenni-kristiina.liiri@sro.fi

Maria Lyskova

suomen opettaja
p. 09 5123 9128
maria.lyskova@sro.fi

Santeri Marjokorpi

Avoimen Raamattukoulun vastaava opettaja, toimivapaalla 1.4.2020-31.3.2022
p. 050 381 4288
santeri.marjokorpi@sro.fi

Mikko Nikula

Musiikkilinjan vastaava opettaja
p. 0500 689 662
mikko.nikula@sro.fi

Hanna-Maria Orava-Niskala

Nuorten raamattulinjan vastaava opettaja
p. 09 5123 9115
p. 040 455 5596
hanna-maria.orava-niskala@sro.fi

Jussi Seppälä

Kristittynä Suomessa -linjan vastaava opettaja
p. 09 5123 9168
p. 050 381 4288
jussi.seppala@sro.fi

Annasara Toivanen

suomen opettaja
p. 09 51239 137
annasara.toivanen@sro.fi

Tuomas Auvinen

Musiikkilinjan opettaja (toimivapaalla)
p. 09 5123 9149
p. 050 476 9967
tuomas.auvinen@sro.fi

Niko Ijäs

Urheilulinjan opettaja
p. 09 5123 9147
p. 050 500 4207
niko.ijas@sro.fi

Veli-Pekka Kangas

Musiikkilinjan opettaja
p. 050 470 8844
veli-pekka.kangas@sro.fi

Jenni-Kristiina Liiri

kanttori
p. 050 381 4279.
jenni-kristiina.liiri@sro.fi

Maria Lyskova

suomen opettaja
p. 09 5123 9128
maria.lyskova@sro.fi

Santeri Marjokorpi

Avoimen Raamattukoulun vastaava opettaja, toimivapaalla 1.4.2020-31.3.2022
p. 050 381 4288
santeri.marjokorpi@sro.fi

Mikko Nikula

Musiikkilinjan vastaava opettaja
p. 0500 689 662
mikko.nikula@sro.fi

Hanna-Maria Orava-Niskala

Nuorten raamattulinjan vastaava opettaja
p. 09 5123 9115
p. 040 455 5596
hanna-maria.orava-niskala@sro.fi

Jussi Seppälä

Kristittynä Suomessa -linjan vastaava opettaja
p. 09 5123 9168
p. 050 381 4288
jussi.seppala@sro.fi

Annasara Toivanen

suomen opettaja
p. 09 51239 137
annasara.toivanen@sro.fi

Opintotoimisto

Opintotoimisto palvelee ma-pe klo 9-15

Merja Rantala

opintosihteeri
p. 09 5123 9124
p. 050 381 4311
merja.rantala@sro.fi

Merja Rantala

opintosihteeri
p. 09 5123 9124
p. 050 381 4311
merja.rantala@sro.fi

Keittiö, kiinteistö ja majoitus

Keittiö p. 09 5123 9142

Mohamed Heqazy

kokki

Farkh Khokhar

kokki

Anita Makkonen

emäntä
p. 09 5123 9138
anita.makkonen@sro.fi

Matti Saikkonen

kiinteistönhoitaja
p. 050 402 1455
matti.saikkonen@sro.fi

Anneli Saikkonen

vierasemäntä
p. 09 5123 9141
p. 050 302 4216
anneli.saikkonen@sro.fi

Neslyn Sequeira

kiinteistön iltavalvoja

Jian Ping Sun

kokki

Mohamed Heqazy

kokki

Farkh Khokhar

kokki

Anita Makkonen

emäntä
p. 09 5123 9138
anita.makkonen@sro.fi

Matti Saikkonen

kiinteistönhoitaja
p. 050 402 1455
matti.saikkonen@sro.fi

Anneli Saikkonen

vierasemäntä
p. 09 5123 9141
p. 050 302 4216
anneli.saikkonen@sro.fi

Neslyn Sequeira

kiinteistön iltavalvoja

Jian Ping Sun

kokki