Hallinto ja talous

Suomen Raamattuopiston Säätiö

PL 15, 02701 KAUNIAINEN
Helsingintie 10, Kauniainen

p. 09 512 3910

IT-tuki

PL 15, 02701 KAUNIAINEN
Helsingintie 10, Kauniainen

p. 09 5123 9113

Lauri Vartiainen

toiminnanjohtaja
p. 09 5123 9189
p. 040 451 6300
lauri.vartiainen@sro.fi

Heidi Flytström

laskuttaja
heidi.flytstrom@sro.fi

Annika Haukkasalo

asiakaspalveluvastaava
p. 09 5123 9126
annika.haukkasalo@sro.fi

Ilkka Hyövälti

talousjohtaja
p. 09 5123 9123
p. 040 455 9023
ilkka.hyovalti@sro.fi

Esa Jokinen

ICT-päällikkö (toimivapaalla 18.1.2021-17.1.2022), tietosuojavastaava
p. 09 5123 9114
esa.jokinen@sro.fi

Elina Lamminmäki

hallinto- ja henkilöstöpäällikkö
p. 09 5123 9158
p. 040 451 6987
elina.lamminmaki@sro.fi

Auli Levonen

kirjanpitäjä
p. 09 5123 9118
p. 040 450 6967
auli.levonen@sro.fi

Sirpa Mäkelä

palkanlaskija
p. 09 5123 9125
sirpa.makela@sro.fi

Ilja Patrushev

ICT-tuki
p. 09 5123 9116
ilja.patrushev@sro.fi

Irma Rajakangas

toimistosihteeri
p. 09 5123 9152
irma.rajakangas@sro.fi

Lauri Vartiainen

toiminnanjohtaja
p. 09 5123 9189
p. 040 451 6300
lauri.vartiainen@sro.fi

Heidi Flytström

laskuttaja
heidi.flytstrom@sro.fi

Annika Haukkasalo

asiakaspalveluvastaava
p. 09 5123 9126
annika.haukkasalo@sro.fi

Ilkka Hyövälti

talousjohtaja
p. 09 5123 9123
p. 040 455 9023
ilkka.hyovalti@sro.fi

Esa Jokinen

ICT-päällikkö (toimivapaalla 18.1.2021-17.1.2022), tietosuojavastaava
p. 09 5123 9114
esa.jokinen@sro.fi

Elina Lamminmäki

hallinto- ja henkilöstöpäällikkö
p. 09 5123 9158
p. 040 451 6987
elina.lamminmaki@sro.fi

Auli Levonen

kirjanpitäjä
p. 09 5123 9118
p. 040 450 6967
auli.levonen@sro.fi

Sirpa Mäkelä

palkanlaskija
p. 09 5123 9125
sirpa.makela@sro.fi

Ilja Patrushev

ICT-tuki
p. 09 5123 9116
ilja.patrushev@sro.fi

Irma Rajakangas

toimistosihteeri
p. 09 5123 9152
irma.rajakangas@sro.fi