pos-sro2-top4
pos-sro2-top5

Suomen Raamattuopisto

PL 15, 02701 KAUNIAINEN
Helsingintie 10, Kauniainen
puh. 09 512 3910
Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.

 

Auvinen Tuomas

Musiikkilinjan opettaja
tuomas.auvinen@sro.fi

Flytström Heidi

laskuttaja
heidi.flytstrom@sro.fi

Halén Matti

Teatterilinjan opettaja
p. 09 5123 9146
matti.halen@sro.fi
Tue teatterilinjan työtä lahjoituksella

Hasanen Juha

aluejohtaja, pastori (Etelä-Karjala ja Etelä-Savo)
p. 044 516 7250
juha.hasanen@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tätä tarjoan seurakuntiin
Tue Juhan työtä lahjoituksella

Haukkasalo Annika

asiakaspalveluvastaava
p. 09 5123 9126
annika.haukkasalo@sro.fi

Heqazy Mohamed

kokki

Hyövälti Ilkka

talousjohtaja
p. 09 5123 9123
p. 040 455 9023
ilkka.hyovalti@sro.fi

Ijäs Niko

Urheilulinjan opettaja
p. 09 5123 9147
p. 050 500 4207
niko.ijas@sro.fi
Tue urheilulinjan työtä lahjoituksella

Ikonen Markus

nuorisotyöntekijä
p. 09 5123 9136
p. 040 725 2782
markus.ikonen@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tue Markuksen työtä lahjoituksella

Järvelin Anna-Maija

emäntä (Vuokatinranta)
p. 08 619 4718
anna-maija.jarvelin@vuokatinranta.fi

Jokinen Esa

ICT-päällikkö, tietosuojavastaava
p. 09 5123 9114
esa.jokinen@sro.fi
PGP-salausavain

Juntunen Pirjo

Diakoni, Vuokatinrannan julistustyön koordinaattori
p. 050 505 5402
pirjo.juntunen@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tue Pirjon työtä lahjoituksella

Kallio Pertti

laulaja. laulajaevankelista, musiikkisihteeri
p. 0400 312 443
pertti.kallio@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tätä tarjoan seurakuntiin
Tue Pertin työtä lahjoituksella

Kangas Veli-Pekka

Musiikkilinjan opettaja
p. 050 358 0237
veli-pekka.kangas@sro.fi
Tue musiikkilinjan työtä lahjoituksella

Karlsson Tiina

nuorisotyön tiiminjohtaja
p. 09 5123 9131
p. 040 566 3411
tiina.karlsson@sro.fi
Tue Tiinan työtä lahjoituksella

Kauhanen Jouko

aluetyöntekijä (Pohjois-Savo)
p. 050 577 3780
jouko.kauhanen@hotmail.fi
Liity lähettäjäksi
Tue Joukon työtä lahjoituksella

Kortelahti Petri

julistustyön johtaja
p. 09 5123 9195
p. 050 413 1339
petri.kortelahti@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tue Petrin työtä lahjoituksella

Kujala Veli-Matti

Opistokappalainen, Raamattuopiston opettaja, TM
p. 09 5123 9119
p. 040 450 8744
veli-matti.kujala@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tue Veli-Matin työtä lahjoituksella

Lamminmäki Elina

projektipäällikkö, Lohtua läsnäolosta -hanke
p. 040 451 6781
elina.lamminmaki@sro.fi

Levonen Auli

kirjanpitäjä
p. 09 5123 9118
p. 040 450 6967
auli.levonen@sro.fi

Liiri Jenni-Kristiina

kanttori
p. 050 381 4279.
jenni-kristiina.liiri@sro.fi

Liiri Timo

nuorisopastori
p. 09 5123 9133
p. 040 455 3559
timo.liiri@sro.fi
Tue Timon työtä lahjoituksella

Mäkelä Sirpa

palkanlaskija
p. 09 5123 9125
sirpa.makela@sro.fi

Mäkipää Paula

hallintopäällikkö
p. 09 5123 9158
paula.makipaa@sro.fi

Marjokorpi Santeri

Avoimen Raamattukoulun vastaava opettaja
p. 050 381 4288
santeri.marjokorpi@sro.fi
Tue Avoimen Raamattukoulun työtä lahjoituksella

Marttila Marja-Kaarina

vararehtori, TM, lehtori, maahanmuuttajakoulutuksesta vastaava
p. 09 5123 9129
p. 045 650 4785
marja-kaarina.marttila@sro.fi
Tue Kristittynä Suomessa -linjan työtä lahjoituksella

Montonen Anneli

aluetyöntekijä, diakoni (Keski-Suomi)
p. 040 963 7350
p. 050 535 7224
anneli.montonen@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tätä tarjoan seurakuntiin
Tue Annelin työtä lahjoituksella

Myllys Anja

kokki

Nikula Mikko

Musiikkilinjan vastaava opettaja
p. 0500 689 662
mikko.nikula@sro.fi
Tue musiikkilinjan työtä lahjoituksella

Nordman Jari

aluejohtaja, rovasti (Kymenlaakso ja Päijät-Häme)
p. 040 451 6782
jari.nordman@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tätä tarjoan seurakuntiin
Tue Jarin työtä lahjoituksella

Orava Hanna-Maria

Nuorten raamattulinjan vastaava opettaja
p. 09 5123 9115
p. 040 455 5596
hanna-maria.orava@sro.fi
Tue nuorten raamattulinjan työtä lahjoituksella

Parviainen Riika

kurssisihteeri, sijainen
riika.parviainen@sro.fi

Pesu Lasse

aluejohtaja, pastori (Etelä-Pohjanmaa, Pohjanmaa ja Keski-Pohjanmaa)
p. 040 451 8058
lasse.pesu@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tätä tarjoan seurakuntiin
Tue Lassen työtä lahjoituksella

Pohtamo-Hietanen Anne

Evankelista/naistyön koordinaattori
p. 0400-44 66 60
anne.pohtamo@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tätä tarjoan seurakuntiin

Pouke Mika

aluejohtaja, pastori (Pohjois-Pohjanmaa ja Lappi)
p. 040 563 0172
mika.pouke@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tätä tarjoan seurakuntiin
Tue Mikan työtä lahjoituksella

Puhakka Jouko

aluejohtaja (Pohjois-Karjala)
p. 044 27 57 344
p. työ 050 38 14 302
jouko.puhakka@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tätä tarjoan seurakuntiin
Tue Joukon työtä lahjoituksella

Rajakangas Irma

toimistosihteeri
p. 09 5123 9152
irma.rajakangas@sro.fi

Renko Terttu-Kaarina

emäntä
p. 09 5123 9138
terttu-kaarina.renko@sro.fi

Saikkonen Matti

kiinteistönhoitaja
p. 050 402 1455
matti.saikkonen@sro.fi

Saikkonen Anneli

vierasemäntä
p. 09 5123 9141
p. 050 302 4216
anneli.saikkonen@sro.fi

Särkelä Outi

kurssisihteeri, toimivapaalla
p. 09 5123 9124
outi.sarkela@sro.fi

Sun Jian Ping

kokki

Timperi Kaisa

projektityöntekijä, Lohtua läsnäolosta -hanke
p. 040 905 2235
kaisa.timperi@sro.fi

Törölä Taneli

graafikko
p. 040 417 6841
taneli.torola@sro.fi

Vähäsarja Juha

Raamattuopiston rehtori
p. 09 5123 9150
p. 040 720 5612
juha.vahasarja@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tue Juhan työtä lahjoituksella

Vähäsarja Petri

tiedottaja
p. 09 5123 9154
p. 040 455 5597
petri.vahasarja@sro.fi

Vartiainen Lauri

toiminnanjohtaja
p. 09 5123 9189
lauri.vartiainen@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tue Laurin työtä lahjoituksella

Vauhkonen Sari-Anne

asiakaspalvelu- ja myyntipäällikkö (Vuokatinranta)
p. 050 340 0062
sari-anne.vauhkonen@vuokatinranta.fi

Viitanen Aino

aluejohtaja (Keski-Suomi)
p. 040 761 6293
aino.viitanen@sro.fi
Liity lähettäjäksi
Tätä tarjoan seurakuntiin
Tue Ainon työtä lahjoituksella

pos-sro2-right
  •  
  • Tykkää meistä Facebookissa!